O nas

Jesteśmy kwiaciarnią w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Naszą specjalnością są kwiaty żywe cięte i doniczkowe w każdej postaci. Oferujemy nie tylko ciekawe i oryginalne wiązanki okolicznościowe, szukamy wciąż nowych pomysłów na aranżację wiązanek ślubnych, dekoracji samochodów, stołów, sal czy kościołów.

 

Możemy poszczycić się współpracą z wieloma firmami, do których należą m.in. salony samochodowe, restauracje i inne. Nie spoczywamy jednak na laurach i wciąż doskonalimy nasze rzemiosło na licznych szkoleniach i pokazach florystycznych w kraju i za granicą. Wykonujemy ponadto wszystko, co wiąże się z florystyką żałobną. Sprowadzamy ciekawe i nowe odmiany roślin doniczkowych i rabatowych.

 

 

Wielkim powodzeniem cieszą się również nasze dekoracje stałe, stroiki i ikebany ozdabiające wnętrza domów. Mamy wielkie zamiłowanie do świec, prostego szkła, ciekawej wikliny i naturalnych suszonych elementów dekoracyjnych. Oczywiście uwzględniamy sezonowość naszej branży i zgodnie z porą roku, sezonem, czy nadchodzącymi świętami oferujemy odpowiedni asortyment. Przyjmujemy zamówienia (również telefoniczne) na całość naszego asortymentu.